2. Verfahren
Verfahren
Titel: LFP - Přístroje pro biochemii
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zařízení dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 kupní smlouvy včetně splnění dalších souvisejících plnění dle relevantních ustanovení Přílohy č. 5 – kupní smlouvy. Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu § 101 ZZVZ.
Interne Kennung: LFP - Přístroje pro biochemii
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434560 Chemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 (Topné hnízdo)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zařízení dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 kupní smlouvy včetně splnění dalších souvisejících plnění dle relevantních ustanovení Přílohy č. 5 – kupní smlouvy.
Interne Kennung: Část 1 (Topné hnízdo)
Los: LOT-0005
Titel: Část 3 (Analyzátor pro klinickou chemii)
Interne Kennung: Část 3 (Analyzátor pro klinickou chemii)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Část 2 (Biochemický analyzátor)
Interne Kennung: Část 2 (Biochemický analyzátor)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte