2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst deelwagens
Beschreibung: Haviland wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen, alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens (die evenwel voldoen aan de gestelde kwaliteitsnormen (bijlage 3)) in te kantelen in een deelsysteem. Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers of bedrijven, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privé gebruik. Door intergemeentelijke samenwerking wensen de vennoten het autodeelsysteem optimaal te maximaliseren. De gemeenten kunnen zo de duurzame ontwikkelingsdoelstellingen (SDG’s), vastgesteld door de Verenigde Naties, zoals betaalbare en duurzame energie, innovatie en infrastructuur, duurzame steden en gemeenschappen en partnerschap bereiken.
Interne Kennung: PPP0KU-507/6034/124012/7b.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 124012/7b.2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (1) Lokale reclameboodschappen Indien deze optie wordt voorgesteld, wordt hier rekening mee gehouden in de beoordeling van de prijs. De inschrijver geeft een beschrijving van de financiële organisatie van de lokale reclameboodschappen op de wagen. 2)Openingsmethode zonder smartphone, kost per wagen De aanbestedende overheid wil autodelen voor iedereen beschikbaar maken. Ook voor inwoners zonder smartphone. De aanbieder beschrijft hoe de wagens gereserveerd en geopend kunnen worden zonder smartphone. Indien deze optie wordt aangeboden, worden punten toegekend in de gunningscriteria.) Vereiste opties (1) Bestickering van de wagen met logo van de aanbestedende overheid: Er wordt aan de lokale besturen de mogelijkheid gegeven om stickers te aan te brengen op de wagen met het logo van de gemeente. De gemeente geeft hiervoor het logo door. De opdrachthouder laat de stickers maken en zorgt dat deze zichtbaar op de wagen bevestigd worden. 2) Communicatiecampagne De inschrijver voorziet bij deze vereiste optie minstens volgende posten: • Aanleveren informatie voor de website en infoblad (4x) om zo de inwoners/buurtbewoners te laten zien dat de deelnemende lokale overheid het autodelen ondersteunt. • Aanleveren kant- en klare persberichten voor de lokale pers. • Communicatie- en promotiemateriaal zoals het ontwerp van een flyer, die op verschillende momenten kan verdeeld worden, poster en infobord aan de parkeerplaats. • Voorzien om op regelmatige basis beeld/tekstmateriaal te zetten op YouTube, Facebook, Instagram en Twitter over het e-autodelen in de regio. • Organisatie van een e-autodeelevent met testritten, die inwoners de kans geven om een korte testrit te doen en het e-autodelen zelf uit te proberen. • Eventuele kortingen/gratis ritten om inwoners te overtuigen om te autodelen. 3) Extra testevenement Hieronder valt de mogelijkheid voor de gemeente om extra testevenementen te organiseren waarbij mensen kennis kunnen maken met de deelwagen en een testrit kunnen maken. Een testevenement geldt als een periode van 2u. Indien een testevenement langer duurt (vb 4u) wordt dit gezien als opeenvolgende testmomenten (in dit voorbeeld 2).)