282645-2025 - Wettbewerb
Belgien – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – raamovereenkomst voor het verwerken van naar een TOP afgevoerde grond
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelraamovereenkomst voor het verwerken van naar een TOP afgevoerde grond
Beschreibungraamovereenkomst voor het verwerken van naar een TOP afgevoerde grond
Interne KennungPPP00X-1225/5058/2025003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025003_1