2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu wewnętrznego na terenie ZPD LP w Lęborku w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Usługi transportu wewnętrznego na terenie ZPD LP Lębork, ul. Wojska Polskiego25, 84300 Lębork w roku 2026. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres usług 1. Bieżącą obsługę transportową sprzętem zamawiającego a) składu surowca, b) hali traków, c) hali przerobu tarcicy, d) składu tarcicy załadunek i rozładunek suszarni załadunek wyrobów sprzedanych (tarcica, wyroby, trociny, opał) dowóz tarcicy do sortowania i sztaplowania w obrębie składu tarcicy. 2. Naprawy i remonty a) utrzymanie w sprawności technicznej wózków widłowych i ciągnika lamborghini b) prowadzenie ewidencji przeglądów i remontów sprzętu Zamawiającego c) prowadzenie codziennej obsługi oraz konserwacja sprzętu. 3. Prowadzenie karty pracy sprzętu. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 689474-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do treści w złączniku nr 1 do SWZ Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w ramach przedmiotu zamówienia w ofercie wykonawcy. Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Ofercie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20 % Wartości Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z SWZ w umowie. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Formularzu cenowym ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki drewnem, (2) zmian na rynku sprzedaży a lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) braku możliwości wyłonienia z przyczyn obiektywnych wykonawców usług w ramach podstawowych trybów udzielania zamówień, celem zabezpieczenia niezbędnego wykonawstwa prac