282663-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU- 2025 IV. Jih
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU- 2025 IV. Jih
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění diagnostiky (DGN) vozovek a průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU). Výstupy z DGN a PAU budou podkladem pro zpracování projektové dokumentace. Část 2: III/0525 Mikulov ul. Valtická
Interne KennungDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU- IV.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0002
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU 2025 IV. Část 2: III/0525 Mikulov ul. Valtická
BeschreibungÚčelem DNS je zařazení dodavatelů do tohoto systému a následné zadávání veřejných zakázek v rámci DNS po dobu 2 let (2025-2027). Předmětem plnění v dílčích veřejných zakázkách (minitendrech) bude provádění diagnostiky (DGN) vozovek + průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU), případně samostatné diagnostiky vozovek nebo samostatné PAU. Konkrétní podmínky na předmět plnění (např. nabídková cena, rozsah či termín plnění) stanoví dílčí výzvy k podání nabídek Stanovení obsahu PAU, který bude podkladem pro zpracování projektové dokumentace pro: Část 2: III/0525 Mikulov ul. Valtická
Interne KennungDNS IV.- část 2