See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/23, I/42, Tunely v intravilánu statutárního města Brna - TDI pro stavební opravy a související činnosti
Beschreibung: Výkon TDI pro kontrolu činností spojených se servisem a údržbou tunelů Pisárky, Hlinky, Královo Pole, Husovice, jejich souvisejících objektů a zařízení na navazujících úsecích silnic, souvisejících s dopravními dynamickými stavy tunelů. Výstupy z činností prováděných TDI budou podkladem investorovi pro schvalování výkazů provedených servisních a údržbových činností smluvních poskytovatelů služeb na tunelech VMO Brno.
Interne Kennung: 03PU-002671
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001