2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění ofsetového tisku – rámcová dohoda
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění tiskařských služeb pro Zadavatele. Konkrétně půjde o tisk reklamních a propagačních materiálů specifikovaných v příloze č. 1 Zadávací dokumentace (Obchodní podmínky – návrh rámcové dohody), včetně jejich doručení do sídla Zadavatele.
Interne Kennung: P25V00000001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001