See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding ''Afvalverwerking''
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding Afvalverwerking met drie percelen te weten: 1: SZA 2: Gevaarlijk en niet gevaarlijk afval 3: Vertrouwelijk papier en data
Interne Kennung: T124327-68c2962d9e534290d50f018c
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Boven EU-drempel. Daarom EOA.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - SZA
Beschreibung: Perceel ten behoeve van SZA voor het UMCG en RUG
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 maal 2 verlengingen. Zie voor precieze overzicht het beschrijven document.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Gevaarlijk en niet Gevaarlijk afval
Beschreibung: Perceel 2 ten behoeve van gevaarlijk en niet gevaarlijk afval
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Vertrouwelijk papier en Data
Beschreibung: Perceel 3 ten behoeve van vertrouwelijk papier en data