See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van medicatie, parafarmacie en farmaceutische zorg aan de woonzorgcentra van OCMW Alveringem, OCMW Heuvelland en OCMW Poperinge.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van medicatie, parafarmacie en farmaceutische zorg aan de woonzorgcentra van OCMW Alveringem, OCMW Heuvelland en OCMW Poperinge.
Interne Kennung: PPP06K-8184/6098/2025/8184
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van medicatie, parafarmacie en farmaceutische zorg aan de woonzorgcentra van OCMW Alveringem, OCMW Heuvelland en OCMW Poperinge.
Beschreibung: Leveren van medicatie, parafarmacie en farmaceutische zorg aan de woonzorgcentra van OCMW Alveringem, OCMW Heuvelland en OCMW Poperinge.
Interne Kennung: 2025/8184 1_1