See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (DFP.271.227.2025.PS) Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 762867-2025
Interne Kennung: DFP.271.227.2025.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione z uwagi na poniższe okoliczności: Cz. 1: Lek w nowym programie lekowym B.176 LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określono na podstawie pisma z Kliniki Neurologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 2: Nowy produkt leczniczy objęty refundacją w ramach wielu programów lekowych : B.32, B.33, B.35, B.36, B.47, B.55. Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określono na podstawie pism z Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii oraz Reumatologii i Immunologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 3 i 6: Nowe produkty lecznicze w programie B.9.FM. LECZENIE CHORYCH NA RAKA PIERSI Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określone na podstawie pisma z Kliniki Onkologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leków. Cz. 4: Nowe produkty lecznicze w programie lekowym B.4 LECZENIE CHORYCH NA RAKA JELITA GRUBEGO Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie na lek określono na podstawie pisma z Kliniki Onkologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leków. Cz. 5: Nowy produkt leczniczy w programie lekowym B.50 LECZENIE CHORYCH NA RAKA JAJNIKA, RAKA JAJOWODU LUB RAKA OTRZEWNEJ Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określone na podstawie pisma z Kliniki Onkologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 7,8: Nowe produkty lecznicze w programie lekowym B.96 LECZENIE CHORYCH Z NOCNĄ NAPADOWĄ HEMOGLOBINURIĄ (PNH) Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określono na podstawie pisma z Kliniki Hematologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leków. Cz. 9: Nowe produkty lecznicze w programie lekowym B.81 LECZENIE CHORYCH NA NOWOTWORY MIELOPROLIFERACYJNE Ph(-) Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie określono na podstawie pisma z Kliniki Hematologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leków. Cz. 10: Nowy produkt leczniczy z wykazu C Obwieszczenia MZ z dnia 17.09.25 r. w sprawie wykazu refundowanych leków (...) na 1.10.25 r. Zapotrzebowanie na lek określono na podstawie pisma z Kliniki Onkologii. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 11: Produkt leczniczy z wykazu C stosowany w ramach chemioterapii. Brak ofert w postępowaniu DFP.271.144.2025.EP. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 12: Immunoglobuliny stosowane poza programami lekowymi w wielu oddziałach Szpitala. Aktualna umowa wykorzystana w ponad 60 %. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leku. Cz. 13: Leki stosowane w terapii stanów związanych ze zwiększoną aktywnością osteoklastów. Leki o ograniczonej dostępności- specyfikowane w związku z ponownym pojawieniem się na rynku. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do leków. Cz. 14: Wyrób medyczny stosowany do bezbolesnego usuwania plastrów. Brak ofert w postępowaniu DFP.271.142.2025.KK. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do produktu. Cz. 15: Opatrunki przeciwdrobnoustrojowy stosowane w Oddziałach Anestezjologii i Intensywnej Terapii i Chirurgii. Brak ofert w postępowaniu DFP.271.142.2025.KK. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do produktów. Cz. 16: Hemostatyk stosowany w Centralnym Bloku Operacyjnym. Brak ofert w postępowaniu DFP.271.142.2025.KK. Istnieje pilna potrzeba zabezpieczenia dostępu do produktu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Tofersenum - 30 szt.;
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0012
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Infliximabum - 600 op.;
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0013
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Capivasertibum - 5 op.; 2. Capivasertibum - 80 op.;
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0014
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Fruquintinibum - 40 op.; 2. Fruquintinibum - 150 op.;
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0015
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Mirvetuximabum soravtansinum - 180 szt.;
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0016
Titel: Część 6
Beschreibung: 1. Trastuzumabum + Pertuzumabum - 20 fiolek; 2. Trastuzumabum + Pertuzumabum - 520 fiolek;
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0017
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Crovalimab - 140 szt.;
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0018
Titel: Część 8
Beschreibung: 1. Danicopanum - 130 op.; 2. Danicopanum - 80 op.;
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0019
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. Momelotinibum - 5 op.; 2. Momelotinibum - 5 op.; 3. Momelotinibum - 300 op.;
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0020
Titel: Część 10
Beschreibung: 1. Topotecanum - 100 op.;
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0021
Titel: Część 11
Beschreibung: 1. Cladribinum - 180 szt.;
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0022
Titel: Część 12
Beschreibung: 1. 100 mg/ml - roztwór immunoglobuliny ludzkiej normalnej - 10 000 dawek;
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0023
Titel: Część 13
Beschreibung: 1. Dinatrii pamidronas - 60 fiolek; 2. Dinatrii pamidronas - 40 fiolek; 3. Dinatrii pamidronas - 180 fiolek;
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0024
Titel: Część 14
Beschreibung: 1. Disolaksan - 3000 szt.;
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0025
Titel: Część 15
Beschreibung: 1. Gaza nasączona poliheksametylenobiguamidem 0,2 % - 21 600 op.;
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0026
Titel: Część 16
Beschreibung: 1. Polisacharydowy system hemostatyczny - 720 szt.; 2. Polisacharydowy system hemostatyczny - 30 szt.; 3. Aplikator - 540 szt.;
Interne Kennung: Część 16