See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowego utrzymania czystości w lokalach użytkowanych przez biura Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR i całorocznego utrzymania terenu w nieruchomościach Biur Powiatowych ARiMR w Hrubieszowie, Krasnymstawie oraz Tomaszowie Lubelskim
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości w lokalach Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR i 20 podległych biur powiatowych obejmie m.in. sprzątanie powierzchni płaskich wraz z umeblowaniem i wyposażeniem zajmującym te powierzchnie, pranie wykładzin dywanowych i mycie okien wraz z ramami i parapetami oraz wykładanie środków higienicznych w łazienkach, toaletach i pokojach socjalnych (ręczniki papierowe, mydło w płynie, papier toaletowy, środki zapachowe). Wykonawca będzie wykonywał usługę przy użyciu własnego sprzętu oraz własnych środków czystości i środków higienicznych. Wykonawca musi zapewnić ciągłą dostępność i możliwość korzystania ze środków higienicznych (mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe). Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania usługi kompleksowego utrzymania czystości z należytą starannością w każdy dzień pracy urzędu i w godzinach pracy ARiMR tj.: w godzinach 7:30 – 15:30. Usługa całorocznego utrzymania terenu dotyczy 3 biur powiatowych Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR stanowiących własność ARiMR (Hrubieszów, Krasnystaw, Tomaszów Lubelski). Zakres prac obejmie m.in. zamiatanie, odśnieżanie, utrzymanie zieleni (np. koszenie trawy), ponieważ zgodnie z art. 5 ust 1 pkt. 4 ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach właściciel nieruchomości zapewnia m.in. utrzymanie czystości przez uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości. Czynności związane z odśnieżaniem, usuwaniem oblodzenia oraz posypywaniem materiałami uszorstniającymi, powinny być wykonywane w takich godzinach, by teren był przygotowany do użytkowania o godz. 6:30 (w dni pracy ARiMR). W dni wolne od pracy tj. soboty, niedziele i święta Wykonawca zobowiązany będzie do odśnieżania, uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości do godziny 8.30. Szczegółowy wykaz czynności, częstotliwość ich wykonywania, wymogi jakościowe co do środków higienicznych czy środków ochrony roślin oraz wymogi w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i bezpieczeństwa informacji, dotyczące poszczególnych Części – stanowią odpowiednio załącznik nr 6A, 6B do SWZ. W każdej części usługa musi być wykonywana przy użyciu środków dobrej jakości, spełniających wymogi postawione obowiązującymi przepisami, posiadających atesty dopuszczające je do stosowania, sprzętem ręcznym i mechanicznym będącym w posiadaniu wybranego Wykonawcy. Zestawienie powierzchni objętych utrzymaniem czystości i ilościowe wybranych elementów wyposażenia przedstawia załącznik nr 6C do SWZ. Pozostałe istotne wymagania Zamawiającego co do przedmiotu zamówienia i realizacji umowy zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7A, 7B do SWZ. Przedmiot został podzielony na dwie części: Część nr 1 - obejmuje świadczenie Usługi kompleksowego utrzymania czystości w lokalach Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR i Biura Powiatowego ARiMR w Lublinie, Część nr 2 - obejmuje świadczenie Usługi kompleksowego utrzymania czystości w lokalach 19 biur powiatowych Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz usługę całorocznego utrzymania terenu dla potrzeb: Biura Powiatowego ARiMR w Hrubieszowie, Biura Powiatowego ARiMR w Krasnymstawie oraz Biura Powiatowego ARiMR w Tomaszowie Lubelskim
Interne Kennung: BOR03.2610.1.2024.AP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 - świadczenie Usługi kompleksowego utrzymania czystości w lokalach 19 biur powiatowych Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz usługę całorocznego utrzymania terenu dla potrzeb: Biura Powiatowego ARiMR w Hrubieszowie, Biura Powiatowego ARiMR w Krasnymstawie oraz Biura Powiatowego ARiMR w Tomaszowie Lubelskim
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania czystości w lokalach 19 biur powiatowych Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR obejmie m.in. sprzątanie powierzchni płaskich wraz z umeblowaniem i wyposażeniem zajmującym te powierzchnie, pranie wykładzin podłogowych i mycie okien wraz z ramami i parapetami oraz wykładanie środków higienicznych w łazienkach, toaletach i pokojach socjalnych (ręczniki papierowe, mydło w płynie, papier toaletowy, środki zapachowe). Wykonawca będzie wykonywał usługę przy użyciu własnego sprzętu oraz własnych środków czystości i środków higienicznych. Wykonawca musi zapewnić ciągłą dostępność i możliwość korzystania ze środków higienicznych (mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe). Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania usługi kompleksowego utrzymania czystości z należytą starannością w każdy dzień pracy urzędu i w godzinach pracy ARiMR tj.: w godzinach 7:30 – 15:30. Usługa całorocznego utrzymania terenu dla potrzeb: Biura Powiatowego ARiMR w Hrubieszowie, Biura Powiatowego ARiMR w Krasnymstawie oraz Biura Powiatowego ARiMR w Tomaszowie Lubelskim, obejmie m.in. zamiatanie, odśnieżanie, utrzymanie zieleni (np. koszenie trawy), ponieważ zgodnie z art. 5 ust 1 pkt. 4 ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach właściciel nieruchomości zapewnia m.in. utrzymanie czystości przez uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości. Czynności związane z odśnieżaniem, usuwaniem oblodzenia oraz posypywaniem materiałami uszorstniającymi powinny być wykonywane w takich godzinach, by teren był przygotowany do użytkowania o godz. 6:30 (w dniach pracy ARiMR). W dni wolne od pracy tj. soboty, niedziele i święta Wykonawca zobowiązany będzie do odśnieżania, uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości do godziny 8.30
Interne Kennung: Część nr 2