2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portofonie voor Toezicht en Handhaving voor gemeenten Heerlen en Maastricht en omliggende gemeenten
Beschreibung: De gemeenten Heerlen en Maastricht, samen met hun omliggende gemeenten Beek, Beekdaelen, Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Landgraaf, Meerssen en Simpelveld willen via deze aanbestedingsprocedure een geschikte marktpartij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een portofoniedienst. Deze opdracht omvat de levering van de portofoniedienst inclusief randapparatuur, een meldkamerapplicatie voor radiobediening, en diverse diensten met betrekking tot de implementatie en migratie van de huidige portofoniedienst naar de nieuwe portofoniedienst. De portofoniedienst zal beschikbaar zijn voor de gemeenten Heerlen, Maastricht en de omliggende gemeenten. zie hiervoor de aanbestedingsleidraad (o.a. paragraaf A.1.5.1.)
Interne Kennung: 66100 / I&A 7598
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenten Heerlen en Maastricht, samen met hun omliggende gemeenten Beek, Beekdaelen, Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Landgraaf, Meerssen en Simpelveld willen via deze aanbestedingsprocedure een geschikte marktpartij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een portofoniedienst. Deze opdracht omvat de levering van de portofoniedienst inclusief randapparatuur, een meldkamerapplicatie voor radiobediening, en diverse diensten met betrekking tot de implementatie en migratie van de huidige portofoniedienst naar de nieuwe portofoniedienst. De portofoniedienst zal beschikbaar zijn voor de gemeenten Heerlen, Maastricht en de omliggende gemeenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde startdatum van de overeenkomst is: 1 oktober 2025 en heeft een initiële duur van vijf (5) jaar en duurt daarmee tot 30 september 2030. Gedurende de looptijd van de overeenkomst wordt de dienstverlening geëvalueerd op basis van KPI’s uit de Service Level Agreement. Indien de samenwerking naar tevredenheid verloopt bestaat er de mogelijkheid om de overeenkomst twee (2) maal voor de duur van twee (2) jaar eenzijdig door de aanbesteder te verlengen tot uiterlijk 30 september 2034.