282791-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenarbeiten – Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego – część III – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego – część III – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego – część III – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km CPV 45233140–2 Roboty drogowe CPV 45232452-5 Roboty odwadniające CPV 45231400-9 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) roboty branży drogowej, 2) roboty branży sanitarnej, 3) roboty branży elektrycznej, 4) roboty branży telekomunikacyjnej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.