2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dodávka gastrotechnologického vybavení Školní jídelny Komenského v Příboře“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž kuchyňského zařízení, zapojení a zprovoznění kompletní gastro technologie pro provoz školní jídelny, včetně varny, přípraven, skladů, výdeje, mytí nádobí a systému expedice stravy do jídlonosičů a termoportů. Součástí plnění je rovněž demontáž stávajícího technologického zařízení, jeho odborné uskladnění, zajištění a ochrana po dobu provádění stavebních prací a následná zpětná montáž určených prvků. Dodávka dále zahrnuje technologická zařízení, nerezový mobiliář, transportní a výdejní prvky, související příslušenství a koordinaci napojení na připravené technické instalace, vše v souladu s projektovou dokumentací a technickou zprávou, při splnění platných hygienických, bezpečnostních a provozních požadavků. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00001083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312200 Kantinenausrüstung, 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 39312200 Kantinenausrüstung, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v souladu s § 100 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů vyhrazuje prodloužení doby plnění v souvislosti s nepředvídatelnými skutečnostmi způsobenými válkou, epidemií nebo zásahem veřejné moci. V případě, že nebude možné realizovat Předmět koupě ve smluveném termínu dle této Smlouvy z důvodu války, vyhlášení nouzového stavu či karanténních nebo jiných opatřeních veřejné moci, vyhrazuje si Kupující právo adekvátně prodloužit dobu plnění. Prodloužení doby plnění stanovené dohodou mezi Kupujícím a Prodávajícím bude odpovídat době trvání překážky.