282837-2026 - Auftragsänderung
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Europese aanbesteding “aanschaf VTH-applicatie gemeente Middelburg”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding “aanschaf VTH-applicatie gemeente Middelburg”
BeschreibungDoor de komst van de Omgevingswet zal bestaande applicatie vervangen (moeten) worden door een nieuw, modern VTH-systeem, dat klaar is voor de toekomst.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDoor de komst van de Omgevingswet zal bestaande applicatie vervangen (moeten) worden door een nieuw, modern VTH-systeem, dat klaar is voor de toekomst. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe beoogde overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) aansluitende periodes van twee (2) jaar.