28285-2026 - Ergebnis
Polen – Vermessungsarbeiten – Pomiary okresowe i kontrolne z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. na lata 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPomiary okresowe i kontrolne z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. na lata 2026-2028
BeschreibungPomiary okresowe i kontrolne z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. na lata 2026-2028
Vorherige Bekanntmachung684925-2025
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZC/00762/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPomiary okresowe i kontrolne z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. na lata 2026-2028 - CZĘŚĆ I
BeschreibungCzęść I - Pomiary z zakresu ochrony środowiska w EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie
Interne KennungCzęść I - Pomiary z zakresu ochrony środowiska w EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelPomiary okresowe i kontrolne z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. na lata 2026-2028 - CZĘŚĆ II
BeschreibungCzęść II - Pomiary z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie
Interne KennungCzęść II - Pomiary z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w EC Wrocław, EC Czechnica i EC Zawidawie