2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka IT vybavení – BOXED, s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace IT pomůcek a vybavení včetně spotřebního materiálu a služeb spojených s dodávkou zahrnující zejména dopravu, vynošení, rozbalení, odbornou montáž a instalaci a poskytnutí technického a aplikačního zaškolení uživatelů v místě plnění.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IT vybavení