2. Verfahren
Verfahren
Titel: SCHOONMAAK ALS ONDERHOUD VOOR DE 4 GEBOUWEN VAN DE POLITIEZONE REGIO RHODE EN SCHELDE
Beschreibung: SCHOONMAAK ALS ONDERHOUD VOOR DE 4 GEBOUWEN VAN DE POLITIEZONE REGIO RHODE EN SCHELDE
Interne Kennung: PPP0MU-64/5005/01-2024/RR&S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01-2024/RR&S_1