2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace nové ČOV a kanalizace částí města Bystřice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování šesti samostatných projektových dokumentací, včetně inženýrské činnosti a výkonu autorského dozoru pro tyto stavby: • Úpravy na stávající kanalizační síti • Nová ČOV • Kanalizace Líšno • Kanalizace Nesvačily • Kanalizace Mokrá Lhota • Kanalizace Jírovice, Jarkovice, Semovice. Bližší specifikace v ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1