2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przemiennika częstotliwości SN wraz z transformatorem wejściowym, wykonanie demontażu wcześniejszego przemiennika, zabudowa, uruchomienie, integracja z systemem DCS, wykonanie prac (...)
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przemiennika częstotliwości SN wraz z transformatorem wejściowym, wykonanie demontażu wcześniejszego przemiennika, zabudowa, uruchomienie, integracja z systemem DCS, wykonanie prac projektowych, montażowych, rozruchowych oraz dostawę pakietu części zamiennych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. 3.3. Miejsce realizacji umowy: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.
Interne Kennung: OZP-271-PN-9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 19 września 2026 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32552420 Frequenzumsetzer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przemiennika częstotliwości SN wraz z transformatorem wejściowym, wykonanie demontażu wcześniejszego przemiennika, zabudowa, uruchomienie, integracja z systemem DCS, wykonanie prac projektowych, montażowych, rozruchowych oraz dostawę pakietu części zamiennych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie