2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleinschalige opvang alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Beschreibung: Per 1 januari 2016 is Stichting Nidos verantwoordelijk voor het opvangen van alleenstaande minderjarige vreemdelingen (amv) in de leeftijd van vijftien tot achttien jaar met een verblijfstatus. Sinds 1 januari 2023 is Nidos tevens verantwoordelijk voor de Verlengde opvang (binnen de kleinschalige opvang of ambulant) tot eenentwintig jaar. Met ingang van datum 1 januari 2023 tot 31 december 2026 is deze dienst uitbesteed. Aangezien de looptijd van de contracten met huidige aanbieders afloopt, wordt de dienstverlening opnieuw aanbesteed voor een initiële looptijd van vier jaar, ingaand op 1 januari 2027. Deze looptijd kan door Nidos maximaal driemaal verlengd worden voor de duur van 12 maanden. Zie voor omschrijving de Aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nidos is gerechtigd Nadere Overeenkomsten met de Opdrachtnemer te sluiten. Nidos is niet verplicht Nadere Overeenkomsten te sluiten. Een Nadere Overeenkomst zal worden afgesloten voor andere vormen van opvang en/of begeleiding. Hierin wordt vastgelegd in welke periode en tegen welke vergoeding de Opdrachtnemer deze dienstverlening aan Nidos verleent. De looptijd van de nadere overeenkomst kan de looptijd van de raamovereenkomst niet overschrijden.