282997-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ernte- und Dreschmaschinen – Svahové nosiče nářadí 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvahové nosiče nářadí 2026
BeschreibungVeřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části, dle jednotlivých míst plnění, a to s ohledem na různou technickou specifikaci jednotlivých dodávek a to k předpokládané účasti více dodavatelů. Předmětem veřejné zakázky - každé její části, je dodávka 1 ks svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW.
Interne Kennung1842
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPodle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Jeseník
BeschreibungPředmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-1 ZD.
Interne Kennung1842-1
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Změna ceny v důsledku změny DPH - v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem kupní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění dodávek. 2) Termín dodání může být po dohodě obou smluvních stran (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodloužen v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené kupní smlouvy. Prodloužení doby dodání se považuje za vyhrazenou změnu závazku.
LosLOT-0005
Titel3. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Ostrava
BeschreibungPředmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-3 ZD.
Interne Kennung1842-3
LosLOT-0004
Titel2. část: 1 ks svahového nosiče pro VD Slezská Harta
BeschreibungPředmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-2 ZD.
Interne Kennung1842-2