See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf - Update en onderhoud couverteermachines
Beschreibung: De RDW maakt gebruik van twee couverteermachines, deze zijn beide in eigendom van de RDW. De machines zorgen voor het vouwen en inpakken van zowel losbladbrieven als het verwerken van cards in combinatie met losbladbrieven. Het gaat hier om circa 12 miljoen poststukken per jaar. De huidige overeenkomst expireert per 1 mei 2026. Uit marktonderzoek is gebleken dat de huidige couverteermachines technisch bruikbaar en te onderhouden zijn tot 1 december 2032. Omwille van efficiënt inzet van bedrijfsmiddelen wil RDW daarom deze machines operationeel houden tot 1 december 2032. Voorwaarde daarvoor is, omwille van de bedrijfscontinuïteit, dat er een full-service onderhoudscontract is. RDW is daarom voornemens om een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor onderhoud van de huidige couverteermachines van Bowe Systec. Uit marktverkenning is gebleken dat hiervoor slechts één partij in aanmerking komt: Nieuwe monteurs kennen de machines niet en zullen reserveonderdelen altijd moeten afnemen bij Bowe Systec als bouwer van de machines. Middels deze publicatie maakt de RDW het voornemen tot gunnen bekend. Vanaf de datum waarop deze aankondiging gepubliceerd is, hebben partijen 20 kalenderdagen de tijd om bij de RDW gemotiveerd bezwaar te maken tegen de voorgenomen gunning. Daarna zal overgegaan worden tot definitieve gunning.
Interne Kennung: T118529
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30131100 Papier- oder Umschlagfaltmaschinen, 30131200 Kuvertierungsmaschinen, 30131600 Briefschließmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000