283052-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Rekonstrukce varny ZŠ Milénova – gastro vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce varny ZŠ Milénova – gastro vybavení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění gastro vybavení dle požadavků zadavatele v rámci projektu rekonstrukce varny ZŠ Milénova, Statutární město Brno, městská část Brno – sever. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen v projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb (dále jen „soupis dodávek) (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungRekonstrukce varny ZŠ Milénova – gastro vybavení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
LosLOT-0001