See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów stomatologicznych i medycznych oraz dzierżawa pomp infuzyjnych.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów stomatologicznych i medycznych oraz dzierżawa pomp infuzyjnych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 42 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 524249-2025
Interne Kennung: 54/Apteka/2025-80/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33662100 Ophthalmika, 33652300 Immunsuppressiva, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33651520 Immunglobuline, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33694000 Diagnostika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial, 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe, 33651600 Impfstoffe, 33630000 Dermatika sowie Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33690000 Varia, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661500 Psycholeptika, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33661200 Analgetika, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33194110 Infusionspumpen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141310 Spritzen, 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141624 Verabreichungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Różne produkty lecznicze (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Środki przeciwnowotworowe (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Odczynniki i środki kontrastowe (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8.1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Amphotericin B 50mg (200 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 8.3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Collagenasum 1,2 j.m./g (100 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33630000 Dermatika sowie Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 8.4
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Itopridi hydrochloridum 50 mg (8000 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 8.5
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Ribociclibum 200mg (4200 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 8.9
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Olanzapinum 10 mg (120 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 8.12
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Salbutamolum 5 mg/2,5 ml (5000 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 9.2
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Afliberceptum 114,3 mg/ml (4500 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 24
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 9.3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Afliberceptum 40 mg/ml (7000 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 9.4
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Pazopanibum dawki 200mg oraz 400mg (9000000 miligram). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 9.5
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Sotorasibum 120 mg (57600 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 9.7
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Efgartigimod alfa 400 mg/20 ml (150 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 29
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Czynniki diagnostyczne (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 34
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 36
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe