2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy na základě PBŘ objekt B Domov pro seniory Kociánka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zhotovení díla, jehož účelem je rekonstrukce vnitřních prostor objektu B Domov pro seniory Kociánka nacházejícího se v areálu zadavatele, a to po etapách (viz výše). Celá realizace bude probíhat za plného provozu objektu. Více informací je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1