283091-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tragbare Computer – Dynamický nákupní systém pro vybrané standardní ICT vybavení pro roky 2021-2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro vybrané standardní ICT vybavení pro roky 2021-2024
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro dodávky standardního ICT vybavení blíže definovaného v bodech 1 a 2 zadávací dokumentace (dále "ZD).Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení pro zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v bodě 2 ZD. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek.
Vorherige Bekanntmachung013494-2021
Interne Kennung20069
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o postup pro zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. zákona
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 50320000 Reparatur und Wartung von Personalcomputern, 72261000 Software-Unterstützung, 32420000 Netzausrüstung, 32572000 Übertragungskabel, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro dodávky standardního ICT vybavení blíže definovaného v bodech 1 a 2 ZD. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení pro zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v bodě 2 ZD. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 50320000 Reparatur und Wartung von Personalcomputern, 72261000 Software-Unterstützung, 32420000 Netzausrüstung, 32572000 Übertragungskabel, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 48820000 Server