2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop sanitair materiaal
Beschreibung: De opdracht gaat over het leveren en/of afhalen van sanitair materiaal voor onderhoud-, herstellings- en interventiewerken binnen de woningen en appartementen van Thuiswest. De raamovereenkomst wordt uitgevoerd op afroep en bevestigd via een bestelbon. De aankopen zijn uitsluitend bestemd voor professioneel gebruik door de techniekers van Thuiswest. Gezien de variabele noden wordt er gewerkt met een indicatieve inventarislijst en vaste kortingspercentages per productgroep. De in de meetstaat opgenomen referentieartikelen zijn louter indicatief en dienen uitsluitend voor de prijsvergelijking in deze gunning. De opgegeven kortingspercentages tellen mee voor de gunning en blijven geldig over de volledige duur van de raamovereenkomst. De inschrijver is verplicht elke onduidelijkheid, tegenstrijdigheid of onregelmatigheid in het bestek vóór de indiening van de offerte schriftelijk te melden via de voorziene communicatiekanalen. Door het indienen van een offerte verklaart de inschrijver het volledige bestek te hebben nagelezen en dit zonder voorbehoud te aanvaarden; het niet of laattijdig melden sluit elke latere betwisting uit. De opdracht loopt 1 jaar en kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne Kennung: PPP0LZ-562/6115/A_2025309
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A_2025309_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse, 42122000 Pumpen, 44141000 Rohre, 44163121 Heizleitungen