See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemów i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia” współfinansowanego z Programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności , dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania: Zadanie nr 1: Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Pacjentów (System Kolejkowy) Zadanie obejmuje dostarczenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem Pacjentów (System Kolejkowy). System winien wspierać obsługę pacjentów, w tym ze szczególnymi potrzebami, zapewniając dostępność zgodną z WCAG 2.1. Oferowany system, powinien również umożliwiać rejestrację, kierowanie ruchem, integrację z HIS i wywoływanie pacjentów audio-wizualnie. Wykonawca wraz z systemem dostarczy automaty biletowe z ekranem dotykowym, monitory gabinetowe o min. 15" oraz monitory zbiorcze o min. 42". Oprogramowanie powinno umożliwiać korekty kolejki, historię obsługi numeru i prezentację informacji w gabinetach. Zadanie nr 2: Oprogramowanie do glukometrów wraz z glukometrami Zadanie obejmuje system nadzoru POCT umożliwia zdalną kontrolę glukometrów i gazometrów w szpitalu przez przeglądarkę, z integracją przez TCP/IP (POC1-A,HL7, ASTM). Zamawiający wymaga, aby oferowany system pozwalał monitorować stan urządzeń, połączenia sieciowe, kontrolę jakości i wyniki pacjentów. System winien umożliwiać archiwizację, zarządzanie operatorami oraz integrację z systemem HIS, także dla urządzeń bez fizycznego połączenia. W ramach niniejszego zadania Wykonawca dostarczy 15 sztuk analizatorów do pomiaru do pomiaru stężenia glukozy w trybie POCT, tzw. glukometry. Oferowane Analizatory winny komunikować się bezpośrednio lub pośrednio przez np. system Middleware, poprzez sieć TCP/IP za pomocą protokołów komunikacyjnych tj. POC1-A, HL7, ASTM. Zadanie nr 3: Głosowy asystent dokumentacji medycznej wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi do dyktowania w ilości 10 sztuk oraz dodatkowym oprzyrządowaniem Zadanie obejmuje dostarczenie oprogramowania do transkrypcji mowy na tekst wspomagającego w czasie rzeczywistym procesy tworzenia głosem dokumentów medycznych. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia wdrożenia dostarczonego oprogramowania, przeszkolenia pracowników Zamawiającego oraz świadczenia serwisu i nadzoru autorskiego przez okres 36 miesięcy oraz dostarczenia 10 urządzeń wielofunkcyjnych do dyktowania wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem.
Vorherige Bekanntmachung: 104077-2026
Interne Kennung: SZP.2422.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Zintegrowany System Zarządzania Ruchem Pacjentów (System Kolejkowy)
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostarczenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem Pacjentów (System Kolejkowy). System winien wspierać obsługę pacjentów, w tym ze szczególnymi potrzebami, zapewniając dostępność zgodną z WCAG 2.1. Oferowany system, powinien również umożliwiać rejestrację, kierowanie ruchem, integrację z HIS i wywoływanie pacjentów audio-wizualnie. Wykonawca wraz z systemem dostarczy automaty biletowe z ekranem dotykowym, monitory gabinetowe o min. 15" oraz monitory zbiorcze o min. 42". Oprogramowanie powinno umożliwiać korekty kolejki, historię obsługi numeru i prezentację informacji w gabinetach.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Oprogramowanie do glukometrów wraz z glukometrami
Beschreibung: Zadanie obejmuje system nadzoru POCT umożliwia zdalną kontrolę glukometrów i gazometrów w szpitalu przez przeglądarkę, z integracją przez TCP/IP (POC1-A,HL7, ASTM). Zamawiający wymaga, aby oferowany system pozwalał monitorować stan urządzeń, połączenia sieciowe, kontrolę jakości i wyniki pacjentów. System winien umożliwiać archiwizację, zarządzanie operatorami oraz integrację z systemem HIS, także dla urządzeń bez fizycznego połączenia. W ramach niniejszego zadania Wykonawca dostarczy 15 sztuk analizatorów do pomiaru do pomiaru stężenia glukozy w trybie POCT, tzw. glukometry. Oferowane Analizatory winny komunikować się bezpośrednio lub pośrednio przez np. system Middleware, poprzez sieć TCP/IP za pomocą protokołów komunikacyjnych tj. POC1-A, HL7, ASTM.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Głosowy asystent dokumentacji medycznej wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi do dyktowania w ilości 10 sztuk oraz dodatkowym oprzyrządowianiem
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostarczenie oprogramowania do transkrypcji mowy na tekst wspomagającego w czasie rzeczywistym procesy tworzenia głosem dokumentów medycznych. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia wdrożenia dostarczonego oprogramowania, przeszkolenia pracowników Zamawiającego oraz świadczenia serwisu i nadzoru autorskiego przez okres 36 miesięcy oraz dostarczenia 10 urządzeń wielofunkcyjnych do dyktowania wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem.
Interne Kennung: Zadanie nr 3