2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract Afkoppelingsadvies, werftoezicht en keuringen
Beschreibung: Raamcontract Afkoppelingsadvies, werftoezicht en keuringen
Interne Kennung: PPP0N3-4797/6011/PRO/BK/2025/00131
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincies Oost- en West Vlaanderen
Beschreibung: Perceel 1 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincies Oost- en West Vlaanderen
Interne Kennung: PRO/BK/2025/00131_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten, 71631000 Technische Kontrolle, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Stad Antwerpen en districten
Beschreibung: x
Interne Kennung: PRO/BK/2025/00131 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71631000 Technische Kontrolle
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincie Antwerpen en Provincie Limburg (excl. Stad Antwerpen en districten)
Beschreibung: Perceel 3 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincie Antwerpen en Provincie Limburg (excl. Stad Antwerpen en districten)
Interne Kennung: PRO/BK/2025/00131 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71631000 Technische Kontrolle, 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincie Vlaams Brabant
Beschreibung: Perceel 4 : Afkoppelingsadvies en keuringen : Provincie Vlaams Brabant
Interne Kennung: PRO/BK/2025/00131 4_4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0N3-4797/6011/PRO/BK/2025/00131
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/BK/2025/00131_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71631400 Technische controle van technische installaties, 71631000 Technische inspectiediensten, 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: x
Interne identificatiecode: PRO/BK/2025/00131 2_2
Aanvullende classificatie (cpv): 71631400 Technische controle van technische installaties, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71631000 Technische inspectiediensten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: PRO/BK/2025/00131 3_3
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71631000 Technische inspectiediensten, 71631400 Technische controle van technische installaties
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: PRO/BK/2025/00131 4_4