283200-2026 - Ergebnis
Tschechien – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Poskytování personálních služeb II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování personálních služeb II
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění služby, a to zprostředkování zaměstnanců agenturou práce včetně zavedení docházkového systému ve prospěch zadavatele.
Interne KennungPoskytování personálních služeb II (2025-2027/8)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPoskytování personálních služeb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění služby, a to zprostředkování zaměstnanců agenturou práce ve prospěch zadavatele společnost E.ON Distribuce a.s. sídlem F. A. Gerstnera 2151/6, 370 49 České Budějovice. Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem: Systém kvalifikace Poskytování personálních služeb, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2020-014725.