See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst HVAC: Onderhoud, hulpverlening, interventies in regie, beperkte totale waarborg en vervangen van centrale verwarmings-, sanitair warm water- en ventilatie-installaties
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van het onderhoud, de hulpverlening, interventies en herstellingen in regie van de individuele HVAC installaties en de beperkte totale waarborg van de collectieve centrale verwarmingsinstallaties in het Patrimonium Woontrots. De opdracht voorziet eveneens in aparte percelen voor het vervangen van individuele ketels De opdracht is opgedeeld in 6 percelen, enerzijds opgedeeld tussen vervangingen en de andere werken. Anderzijds in 3 verschillende zones; nl. Noord, Midden, Zuid. De inschrijver mag kiezen voor welke percelen hij aanbiedt, dit kan 1 of meerdere of alle percelen zijn. Woontrots bezit en beheert momenteel in 17 gemeentes (na 2028 13) meer dan 3.500 betaalbare huurwooneenheden. Woontrots BV is een woonmaatschappij actief in de regio tussen Leuven en Brussel en tussen Leuven en Mechelen met name het westen van Oostelijk Vlaams-Brabant. Ter info: de drie geografische zones: N: Noord: Keerbergen, Haacht, (Begijnendijk), (Tremelo), Herent, Boortmeerbeek M: Midden: Kraainem, Wezembeek-Oppem, Zaventem, Kortenberg, Bertem Z: Zuid: Tervuren, Overijse, Hoeilaart, Huldenberg, (Boutersem), (Leuven)
Interne Kennung: PPP19U-61/6005/2025-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259300 Reparatur und Wartung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 NOORD - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties.
Beschreibung: PERCEEL 1 NOORD - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties. Ter info: de gemeenten van de geografische zone: N: Noord: Keerbergen, Boortmeerbeek, Haacht, (Begijnendijk), (Tremelo), Herent
Interne Kennung: 2025-003/1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232460 Sanitäre Anlagen, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 MIDDEN - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties.
Beschreibung: PERCEEL 2 MIDDEN - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties. Ter info: de gemeenten van de geografische zone: M: Midden: Kraainem, Wezembeek-Oppem, Zaventem, Kortenberg, Bertem.
Interne Kennung: 2025-003/2_2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 ZUID - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties.
Beschreibung: PERCEEL 3 ZUID - RaamOvereenkomst Onderhoud, Hulpverlening, Interventies & Herstellingen in Regie van individuele en collectieve HVAC & SWW installaties én beperkte totale waarborg van enkel de collectieve HVAC & SWW installaties. Ter info: de gemeenten van de geografische zone: Z: Zuid: Tervuren, Overijse, Hoeilaart, Z - Huldenberg,(Boutersem), (Leuven)
Interne Kennung: 2025-003/3_3
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 NOORD - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV- : RV- & SWW- installaties
Beschreibung: PERCEEL 4 NOORD - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV-; RV-& SWW- installaties voor de geografische zone NOORD Ter info: de gemeenten van de geografische zone: N: Noord: Keerbergen, Boortmeerbeek, Haacht, (Begijnendijk), (Tremelo), Herent
Interne Kennung: 2025-003/4_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232460 Sanitäre Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45232141 Heizanlage, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45331100 Installation von Zentralheizungen
Los: LOT-0005
Titel: PERCEEL 5 MIDDEN - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV- : RV- & SWW- installaties
Beschreibung: PERCEEL 5 MIDDEN - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV-; RV-& SWW- installaties voor de geografische zone MIDDEN Ter info: de gemeenten van de geografische zone: M: Midden: M - Kraainem, M - Wezembeek-Oppem, M - Zaventem, M - Kortenberg, M - Bertem
Interne Kennung: 2025-003/5_5
Los: LOT-0006
Titel: PERCEEL 6 ZUID - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV- : RV- & SWW- installaties
Beschreibung: PERCEEL 6 ZUID - RaamOvereenkomst Vervangingen van individuele CV-; RV-& SWW- installaties voor de geografische zone ZUID Ter info: de gemeenten van de geografische zone: Z: Zuid: Tervuren, Overijse, Hoeilaart, Z - Huldenberg,(Boutersem), (Leuven)
Interne Kennung: 2025-003/6_6