2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg – kod odpadu ex 19 12 12
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg – kod odpadu ex 19 12 12. Instalacja do mechanicznej segregacji odpadów przewidziana jest do segregowania odpadów komunalnych zmieszanych. Wydzielone surowce wtórne oraz frakcja wysokoenergetyczna są prasowane w kostki na prasie mechanicznej, wiązane sznurkiem lub drutem. Maksymalna ilość odpadów do zagospodarowania dla zamówienia w zakresie zamówienia głównego to 3000 Mg. Minimalna wartość zamówienia to 1500 Mg. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: DN-ZP-PN-03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge: 3 000 Tonnen