2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa, údržba a opravy veřejného osvětlení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je správa, běžná údržba, provoz a opravy veřejného osvětlení, vánočního, slavnostního osvětlení v majetku města Česká Lípa, zajištění krátkodobé dodávky elektrické energie a provizorních rozvodů NN na akce pořádané městem a jeho p. o., a realizace vánoční výzdoby ve správním území města Česká Lípa. Dále je předmětem této veřejné zakázky instalace (montáž a demontáž) směrových tabulí a nosičů reklamních letáků na sloupy veřejného osvětlení (VO) a umístění reklamních letáků na tyto tabule dle podmínek stanovených v rámcové smlouvě.
Interne Kennung: VZ/072/2024 - spis MUCL/61092/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ/072/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zhotovitel je oprávněn zvýšit cenu plnění s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku počínaje rokem 2026 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, a to pouze v případě, že míra inflace přesáhne 2 % (slovy: dvě procenta). Zhotovitel je v každém roce oprávněn zvýšit cenu podle předchozího odstavce nejvýše o 5 % (slovy: pět procent); to platí i v případě, že míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje.