2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 15 autobusów niskoemisyjnych z napędem spalinowym, spełniających normę euro VI.
Beschreibung: Wyprodukowanie i dostawa 15 sztuk, fabrycznie nowych, jednej marki, niskopodłogowych autobusów klasy maxi, przystosowanych do zasilania olejem napędowym, spełniających normę czystości spalin EURO VI zwanych w treści SWZ „autobusy”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania, parametry techniczne oraz wyposażenie, jakie muszą spełniać i posiadać oferowane autobusy stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby w przedmiocie dostawy udział towarów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, przekraczał 50%. Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia w tym zakresie w Formularzu Ofertowym (Załącznik nr 2 do SWZ). Zgodnie z art. 393 ust. 1 ppkt 4 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuci ofertę, w której udział towarów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE nie przekracza 50%.
Vorherige Bekanntmachung: 22570-2025
Interne Kennung: ZP.1.D.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Zakup 15 autobusów niskoemisyjnych z napędem spalinowym, spełniających normę Euro VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 sztuk autobusów, fabrycznie nowych, jednej marki, niskopodłogowych, klasy maxi, przystosowanych do zasilania olejem napędowym, spełniających normę czystości spalin EURO VI, o długości od 11,80 do 12,20 m, identycznych, tej samej marki, produkowanych seryjnie tj. muszą znajdować się w bieżącej ofercie sprzedaży Wykonawcy, skompletowane zgodnie ze specyfikacją warunków zamówienia, przystosowanych do przewozu osób z ograniczoną sprawnością ruchową wraz z dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją diagnostyczną. Autobusy muszą spełniać wymagania zawarte w rozporządzeniu GSR2, obowiązujące pojazdy typu M3. Wykonawca, w ramach dostawy autobusów jest zobowiązany do dostarczenia bez dodatkowych opłat (wynagrodzenie uwzględnione w cenie oferty), sporządzoną w języku polskim, następującą dokumentację techniczną, urządzenia i oprogramowanie diagnostyczne: - niezbędne dokumenty zezwalające na ich rejestrację i eksploatację na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, - dokumentację użytkowania dla kierowcy w wersji papierowej w ilości 1 egzemplarz na każdy autobus, - instrukcje obsługowo-serwisowe, autobusów oraz instrukcje dla urządzeń diagnostycznych w wersji papierowej i elektronicznej. Wykonawca ubezpieczy autobusy, na czas konieczny do ich przetransportowania do siedziby Zamawiającego. Protokół odbioru technicznego autobusów musi być podpisany przez przedstawicieli Zamawiającego i wykonawcy bez uwag, w przypadku wystąpienia nieprawidłowości bądź braków, wad, usterek, odstępstw od wymagań określonych w SWZ i umowie, wykonawca zobowiązany jest do ich usunięcia i podpisania protokołu potwierdzającego ich usuniecie. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia w dwóch częściach. Pierwsza część 7 autobusów w terminie do 11 miesięcy od dnia podpisania umowy, druga część 8 autobusów w terminie do 13 miesięcy od dnia podpisania umowy. Szczegółowy opis parametrów przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego zawiera: Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane zapisy umowy – Załącznik nr 9 do SWZ;
Menge: 15 Stück