2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverleningsovereenkomst inhuur tentaccomodaties en overige zaken t.b.v. kamp Heumensoord, Nijmeegse Vierdaagse
Beschreibung: Vooraankondiging aanbesteding – Ter informatie De Aanbestedende Dienst is voornemens een aanbesteding te publiceren voor de inhuur, opbouw en afbouw van tentaccommodaties en overige voorzieningen voor Kamp Heumensoord, dat jaarlijks wordt ingericht tijdens de Vierdaagse van Nijmegen. Deze vooraankondiging dient uitsluitend ter informatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Voorlopige schouwdata (onder voorbehoud): Eerste schouw: 20 mei 2025 (inschrijving uiterlijk 15 mei) – terrein is op dat moment leeg. Tweede schouw: 8 juli 2025 (inschrijving uiterlijk 3 juli) – kamp in aanbouw. Let op, deelname aan de schouw is verplicht voor inschrijvers. De data zijn onder voorbehoud van de definitieve planning. De Aanbestedende Dienst zoekt een ervaren en betrouwbare opdrachtnemer die hoogwaardige tentaccommodaties en voorzieningen kan leveren, opbouwen en onderhouden, met een integrale verantwoordelijkheid voor de uitvoering. De daadwerkelijke aanbestedingsstukken, inclusief het Programma van Eisen en de leidraad, zullen op een later moment worden gepubliceerd. Let op: De realisatie van Kamp Heumensoord is een tijdkritische opdracht waarbij strikte deadlines gelden. Tevens dient het kamp te worden opgebouwd in een waterwingebied wat extra uitdagingen met zich meebrengt. Meer informatie volgt bij de officiële publicatie van de aanbesteding
Interne Kennung: T132685
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522530 Zelte, 79952000 Event-Organisation, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0000