See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – 2 części
Beschreibung: Usługi ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 193941-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługi ubezpieczenia majątkowego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Beschreibung: Usługi ubezpieczenia majątkowego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Przyjęcie środków trwałych lub nieruchomości o wartości przekraczającej wartość klauzuli automatycznego pokrycia.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Beschreibung: Usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.