See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Workload Automation Tool
Beschreibung: De workload automation tool bij NMBS beoogt een real-time orchestratie en automatisatie van duizenden business kritische processen dewelke op en over verschillende platformen kunnen gestart en opgevolgd worden
Interne Kennung: WS1455181549
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212980 Entwicklung von Programmiersprachen und -werkzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS1455181549 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WS1455181549
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212980 Diensten voor het ontwikkelen van programmeertalen en tools
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1