See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generální dodavatel projektových prací pro ČEZ, a. s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na dobu 6 let od jejich uzavření, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v jednotlivých regionech dle příslušné části veřejné zakázky. Mezi hlavní činnosti patří zejména, nikoliv však výlučně činnosti vztahující se k provedení studií, provedení projekčních prací a provedení autorského dozoru.
Vorherige Bekanntmachung: 32318-2022
Interne Kennung: 100153928
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Region 5: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj
Beschreibung: Předmětem 5. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0014
Titel: Region 4: Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj
Beschreibung: Předmětem 4. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0013
Titel: Region 3:Královéhradecký, Pardubický kraj a kraj Vysočina
Beschreibung: Předmětem 3. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Královéhradecký, Pardubický kraj a kraj Vysočina.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Region 2: Ústecký a Liberecký kraj
Beschreibung: Předmětem 2. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Ústecký a Liberecký kraj.
Interne Kennung: 2