2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr provozovatele kanalizačního systému a ČOV obce Chrustenice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky – koncese na služby zadávané v tomto koncesním řízení je výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury pro oblast odvádění a čistění odpadních vod, se kterým bude uzavřena smlouva o provozování kanalizačního systému pro veřejnou potřebu a ČOV ve vlastnictví zadavatele (dále jen „koncesní smlouva“) ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., zákona o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, v platném znění (dále jen „zákon o VaK“). Provozovatel zajistí provozování vodohospodářské infrastruktury ve smyslu § 2 odst. 3 zákona o VaK. Protiplnění zadavatele za poskytnuté služby spočívá v braní užitků vyplývajících z poskytování služeb, konkrétně v právu vybraného dodavatele jako provozovatele vybírat stočné od odběratelů připojených na provozovanou vodohospodářskou infrastrukturu. Vybraný dodavatel jako provozovatel nese provozní riziko spojené s výběrem stočného. Projekt souvisí s realizací projektů spolufinancovaných z Operačního programu Životní prostředí 2007-2014, a to: Výstavba kanalizace a ČOV v obci Chrustenice, registrační číslo 18510159, a dále k projektu spolufinancovaného z Operačního programu Životní prostředí 2021 – 2027, Chrustenice – Dolejší alej, splašková kanalizace, registrační číslo CZ.05.01.04/01/23_042/0002875. Popis předmětu koncese (vodohospodářského majetku) je podrobně popsán v příloze č. 1 Pokynů pro zpracování nabídky
Interne Kennung: 2026-01
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: koncesní řízení bude zadáváno v souladu s ust. § 58 ZZVZ v užším řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90420000 Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky – koncese na služby zadávané v tomto koncesním řízení je výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury pro oblast odvádění a čistění odpadních vod, se kterým bude uzavřena smlouva o provozování kanalizačního systému pro veřejnou potřebu a ČOV ve vlastnictví zadavatele (dále jen „koncesní smlouva“) ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., zákona o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, v platném znění (dále jen „zákon o VaK“). Provozovatel zajistí provozování vodohospodářské infrastruktury ve smyslu § 2 odst. 3 zákona o VaK. Protiplnění zadavatele za poskytnuté služby spočívá v braní užitků vyplývajících z poskytování služeb, konkrétně v právu vybraného dodavatele jako provozovatele vybírat stočné od odběratelů připojených na provozovanou vodohospodářskou infrastrukturu. Vybraný dodavatel jako provozovatel nese provozní riziko spojené s výběrem stočného. Projekt souvisí s realizací projektů spolufinancovaných z Operačního programu Životní prostředí 2007-2014, a to: Výstavba kanalizace a ČOV v obci Chrustenice, registrační číslo 18510159, a dále k projektu spolufinancovaného z Operačního programu Životní prostředí 2021 – 2027, Chrustenice – Dolejší alej, splašková kanalizace, registrační číslo CZ.05.01.04/01/23_042/0002875. Popis předmětu koncese (vodohospodářského majetku) je podrobně popsán v příloze č. 1 Pokynů pro zpracování nabídky.