2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie leerlingenvervoer
Beschreibung: Deze aankondiging wordt alleen gebruikt om de voorgenomen procedure vooraf bekend te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van één (1) afzonderlijke overeenkomst met de in de bijlagen genoemde ondernemingen met betrekking tot leerlingenvervoer. Zie de bijlagen voor meer informatie en motivering voor de gekozen procedure. Zie bijlage.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Leerlingenvervoer Zie bijlage.
Interne Kennung: 1