See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs nr SPZOZ/ŚM/ DO/K/3/2025 - udzielanie świadczeń zdrowotnych – badań diagnostycznych z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Cytologia ginekologiczna Zadanie 2 – Badania histopatologiczne
Beschreibung: Przedmiotem postępowania nr SPZOZ/ŚM/DO/K/3/2025 jest udzielanie świadczeń zdrowotnych – badań diagnostycznych z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Cytologia ginekologiczna, Zadanie 2 – Badania histopatologiczne. Szczegółowy wykaz badań objętych danym Zadaniem określony został w Załączniku nr 3 do SWKO. Wskazane w ww. załączniku ilości badań są szacunkowe. W związku z powyższym Udzielający Zamówienia zastrzega sobie prawo realizowania usług w ilościach uzależnionych od rzeczywistych potrzeb oraz do ograniczenia zamówienia w zakresie rzeczowym i ilościowym przy zachowaniu cen jednostkowych. Do konkursu na udzielanie świadczeń zdrowotnych mogą przystąpić podmioty wykonujące działalność leczniczą w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych objętych niniejszym konkursem, posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia umożliwiające prawidłowe, tj. zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz wiedzą i sztuką medyczną wykonywanie przedmiotu umowy. 1. Pobieranie i transport materiału do zleconych badań. a) Materiał do zlecanych badań będzie pobierany w siedzibie Udzielającego Zamówienia, przez jego fachowy personel po przeszkoleniu przez Przyjmującego Zamówienie (o ile zgodnie ze standardami danego laboratorium/zakładu zachodzi taka potrzeba). b) Przyjmujący Zamówienie zapewni niezbędny sprzęt jednorazowy, druki skierowań (o ile zgodne ze standardami danego laboratorium zachodzi taka potrzeba). c) Odbiór materiału do badań realizowany będzie z częstotliwością określoną przez Przyjmującego Zamówienie w ofercie, przy czym nie rzadziej niż trzy razy tygodniowo, we wskazane w ofercie dni tygodnia. d) Przyjmujący Zamówienie zapewni transport materiału do badań do swojej siedziby na własny koszt i ryzyko, gwarantując jego transport i przechowywanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i standardami. e) Jeżeli do realizacji badań potrzebne jest zapewnienie specyficznych warunków przechowania materiału od momentu ich pobrania do odbioru Przyjmujący Zamówienie zapewnia również na swój koszt potrzebne urządzenia techniczne. 2. Koszty materiałowe związane z oznakowaniem materiału do badań oraz druków i skierowań pokrywa Przyjmujący Zamówienie. (..)
Interne Kennung: SPZOZ/ŚM/DO/K/3/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Badania histopatologiczne:
Beschreibung: Przedmiot konkursu nr SPZOZ/ŚM/ DO/K/3/2025 - udzielanie świadczeń zdrowotnych – badań diagnostycznych z podziałem na zadania: Zadanie 2 – Badania histopatologiczne
Interne Kennung: pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens