2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport van Levend Vee
Beschreibung: Aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding een kwalitatieve dienstverlener te contracteren, die tegen redelijke tarieven het transport van het in beslag genomen Levend Vee verzorgt, van de locatie van in beslagname naar een opvanglocatie van RVO of terug naar de dierhouder/eigenaar of verzorger vanaf de opvanglocatie. € 525.000,- excl. btw voor maximaal vier (4) jaar.
Interne Kennung: IUC202509062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met afroep met een looptijd van twee (2) jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, éénmaal de optie tot verlenging met twee (2) jaar. Inclusief de verlengingsoptie is de looptijd maximaal vier (4) jaar.