2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien intensief gras
Beschreibung: Opdrachtgever wenst met maximaal zes geselecteerde Raamcontractanten een Raamovereenkomst op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Overeenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Bij de Nadere opdrachten, waarvan de werkzaamheden per 1 januari 2028 aanvangen, maken onderstaande deelgebieden onderdeel uit van deze Nadere opdrachten: 1. Tilburg BioS 2. Tilburg West 3. Tilburg Noord Opdrachtgever verwacht dat de deelgebieden Hilvarenbeek en Goirle ook onderdeel gaan zijn van de uit te zetten Nadere opdrachten.
Interne Kennung: DG26-205
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Er zijn geen opdrachten samengevoegd. Het aantal percelen van deze aanbesteding is één. De Opdracht is niet onderverdeeld in percelen aangezien deze als geheel toegankelijk is voor het lokaal en regionaal mkb. Door de Opdracht op te delen in percelen krijgt Opdrachtgever mogelijk te maken met meerdere uitvoerende partijen, hetgeen meer coördinatie- en administratiewerkzaamheden en dus hogere kosten met zich meebrengt. Dit is niet in het belang van de Opdrachtgever. Deze Raamovereenkomst betreft de inkoop van Maaien intensief gras. Bij de Nadere opdrachten, waarvan de werkzaamheden per 1 januari 2028 aanvangen, maken onderstaande deelgebieden onderdeel uit van deze Nadere opdrachten: 1. Tilburg BioS 2. Tilburg West 3. Tilburg Noord Opdrachtgever verwacht dat de deelgebieden Hilvarenbeek en Goirle ook onderdeel gaan zijn van de uit te zetten Nadere opdrachten. zie mini-competitie
Interne Kennung: 1