283592-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerbezogene Geräte – Dostawa Infrastruktury sieciowo – serwerowej wraz z wdrożeniem dla Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Infrastruktury sieciowo – serwerowej wraz z wdrożeniem dla Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa wraz z wdrożeniem nowej, redundantnej infrastruktury informatycznej Zamawiającego, obejmującej środowisko wirtualizacyjne, oprogramowanie systemowe, infrastrukturę sieciową LAN i WIFI, narzędzia zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa, migrację istniejących zasobów i danych, uruchomienie systemu odtwarzania środowiska po awarii oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla wdrożonego rozwiązania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz: a) Załącznik nr 11 do SWZ – projekt umowy; b) Załącznik nr 3 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 48820000 Server, 48620000 Betriebssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung, 72810000 Computerrevision, 79212200 Interne Betriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48620000 Betriebssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 72810000 Computerrevision, 79212200 Interne Betriebsrevision, 80500000 Ausbildung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.