283620-2025 - Wettbewerb
Belgien – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – Raamovereenkomst voor het leveren van verse groenten en fruit
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van verse groenten en fruit
BeschreibungRaamovereenkomst voor de levering op afroep van verse groenten en fruit voor de HOGENT-studentenrestaurants - groenten en fruit vermeld in BIJLAGE B van het bestek Levering op afroep van andere groenten en fruit uit het door de opdrachtnemer aangeboden assortiment, dan deze in BIJLAGE B
Interne KennungSM-ND-DSV-CAT-2025-003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelSM-ND-DSV-CAT-2025-003 - 1
Interne Kennung1