2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie „Poradnika bezpieczeństwa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zakopertowanego „Poradnika bezpieczeństwa” wraz listem do oddawczych skrzynek pocztowych w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz.U. z 2025 r. poz. 366, z późn. zm.), w podziale na 2 części. Szczegółowy zakres i przedmiot części zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 do projektu Umowy (załącznik nr 1a do SWZ dla CZĘŚCI 1 i załącznik nr 1b do SWZ dla CZĘŚCI 2). Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy, w tym OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 807426-2025
Interne Kennung: BF-WZP-2374-1-49-DOLiZK-PN-SZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego 2 000 000 (słownie: dwóch milionów) zakopertowanego „Poradnika bezpieczeństwa” wraz listem do oddawczych skrzynek pocztowych w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz.U. z 2025 r. poz. 366, z późn. zm.). Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy (załącznik nr 1a do SWZ), w tym z Opisem Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do projektu Umowy).
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego 14 800 000 (słownie: czternaście milionów osiemset) zakopertowanego „Poradnika bezpieczeństwa” wraz listem do oddawczych skrzynek pocztowych w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz.U. z 2025 r. poz. 366, z późn. zm.). Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy (załącznik nr 1b do SWZ), w tym z Opisem Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do projektu Umowy).