See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. oraz Systemu Gazociągów Tranzytowych (SGT) ” (Obloty - 8 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. oraz Systemu Gazociągów Tranzytowych (SGT) ” (Obloty - 8 części)
Vorherige Bekanntmachung: 658954-2025
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60424120 Vermietung von Hubschraubern mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. — Oddział w Rembelszczyźnie (część nr 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. — Oddział w Rembelszczyźnie (część nr 1). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych w §1 ust. 5 wzoru Umowy z Prawa Opcji w zakresie wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji umowy dodatkowo w terminie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Poznaniu (część nr 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Poznaniu (część nr 2). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział we Wrocławiu (część nr 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział we Wrocławiu (część nr 3). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Tarnowie (część nr 4)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Tarnowie (część nr 4). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Gdańsku (część nr 5)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Gdańsku (część nr 5). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Świerklanach (część nr 6)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli gazociągów Krajowego Systemu Przesyłowego (KSP) Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – Oddział w Świerklanach (część nr 6). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli SGT – Odcinek wschodni (realizowany przez Oddział w Rembelszczyźnie) - część nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli SGT – Odcinek wschodni (realizowany przez Oddział w Rembelszczyźnie) - część nr 7. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Loty śmigłowcem celem kontroli SGT – Odcinek Zachodni (realizowany przez Oddział w Poznaniu) - część nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie lotów śmigłowcem celem kontroli SGT – Odcinek Zachodni (realizowany przez Oddział w Poznaniu) - część nr 8. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/10/0106/PE - Część 8