2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportcomplexen Gemeente Goeree-Overflakke
Beschreibung: De opdracht betreft een dienst in de zin van de Aanbestedingswet en heeft betrekking op het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan sportcomplexen van de gemeente Goeree Overflakkee. De werkzaamheden worden uitgevoerd op diverse sportcomplexen binnen de gemeente Goeree Overflakkee, waaronder sportcomplexen gelegen in Ooltgensplaat, Achthuizen, Den Bommel, Stad aan ’t Haringvliet, Oude Tonge, Nieuwe Tonge, Middelharnis, Stellendam en Ouddorp. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: • het regulier en periodiek onderhoud van natuurgras sportvelden; • Periodiek onderhoud natuurgras; • Onderhoud kunstgras; • Onderhoud groen; • Leveranties dressgrond en verschralingszand; • Stortkosten composteerbaar en niet composteerbaar afval; • Leveranties infill kurk; • Inzetten van werknemers en materieel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000