See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bermen & watergangen
Beschreibung: De opdracht betreft het maaien van bermen en het schoonmaken van sloten. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het maaien van grasvegetaties in bermen en bermtaluds; b. Het onderhouden van schouwsloten en watergangen; c. Het afvoeren van slootvuil, alsmede vanuit de ontvangstplicht; d. Het toepassen van verkeersmaatregelen; e. Het uitvoeren ecologische werkzaamheden; f. Overige bijkomende werkzaamheden. Perceel 2 (zoals weergegeven op afbeelding 2) betreft: • het 2 keer per jaar maaien en afzuigen (vrijgekomen maaisel direct verwerken en afvoeren) van 636.292 m2. Het maaien en afzuigen van perceel 1 zoals weergegeven op afbeelding 1 behoort niet tot de werkzaamheden en valt buiten de scope. • het schoonscheppen van watergangen van het gehele gebied onder perceel 2 zoals blijkt uit Bijlage 0.2. Perceel 3 (zoals weergegeven op afbeelding 2) betreft: • het 2 keer per jaar maaien en afzuigen (vrijgekomen maaisel direct verwerken en afvoeren) van 695.766 m2, 3 keer per jaar maaien en afzuigen van 51.352 m2 • + het schoonscheppen van watergangen zoals blijkt uit Bijlage 0.2.
Interne Kennung: TN563515
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De opdracht betreft het maaien van bermen en het schoonmaken van sloten. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het maaien van grasvegetaties in bermen en bermtaluds; b. Het onderhouden van schouwsloten en watergangen; c. Het afvoeren van watergangvuil, alsmede vanuit de ontvangstplicht; d. Het onderhoud aan hagen en houtsingels; e. Het toepassen van verkeersmaatregelen; f. Het uitvoeren van ecologische werkzaamheden. Perceel 2 (zoals weergegeven op afbeelding 2) betreft: • het 2 keer per jaar maaien en afzuigen (vrijgekomen maaisel direct verwerken en afvoeren) van 636.292 m2. Het maaien en afzuigen van perceel 1 zoals weergegeven op afbeelding 1 behoort niet tot de werkzaamheden en valt buiten de scope. • het schoonscheppen van watergangen van het gehele gebied onder perceel 2 zoals blijkt uit Bijlage 0.2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.
Los: LOT-0002
Beschreibung: De opdracht betreft het maaien van bermen en het schoonmaken van sloten. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het maaien van grasvegetaties in bermen en bermtaluds; b. Het onderhouden van schouwsloten en watergangen; c. Het afvoeren van watergangvuil, alsmede vanuit de ontvangstplicht; d. Het onderhoud aan hagen en houtsingels; e. Het toepassen van verkeersmaatregelen; f. Het uitvoeren van ecologische werkzaamheden. Perceel 3 (zoals weergegeven op afbeelding 2) betreft: • het 2 keer per jaar maaien en afzuigen (vrijgekomen maaisel direct verwerken en afvoeren) van 695.766 m2, 3 keer per jaar maaien en afzuigen van 51.352 m2 • + het schoonscheppen van watergangen zoals blijkt uit Bijlage 0.2.
Interne Kennung: 2
283765-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud bermen & watergangen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bermen & watergangen
Interne identificatiecode: TN563515
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45232452 Afwateringswerkzaamheden, 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2